អត្ថបទបន្ទាប់បន្ទាប់ PM Agrees with CHEA’s Request on Tax Exemption for 2020-2023
កម្មវិធីមើលព័ត៌មានតាមទូរស័ព្វ
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 1.1k )
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៥ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ ចំនួនអាន ( 2.7k )
• ទស្សនាវដ្ដី ប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩២ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ចំនួនអាន ( 8.4k )
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩១ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ចំនួនអាន ( 13.4k )
• ឯកឧត្តម រ៉ូហ្វី អូស្មាន អញ្ជើញចែកកញ្ចប់អាហាររ៉ម៉ាឌន៤៥០កញ្ចប់ និងផ្ទះ១ខ្នង ជូនប្រជាពលរដ្ឋខ្វះខាត នៅខេត្តកំពត ចំនួនអាន ( 2.2k ) ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍, 5 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• ប្រឹក្សាសម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន ដឹកនាំក្រុមចលនាកសាងសមាជិកបក្សមូលដ្ឋានខេត្តកំពត នាំយកអំណោយចែកជូនគ្រួសារវីរៈកងទ័ពចំនួន៣១៤គ្រួសារ នៅក្នុងស្រុកអង្គរជ័យ ចំនួនអាន ( 1.4k ) ថ្ងៃ​សុក្រ, 23 ខែ​មករា, 2026
• ក្រសួងទេសចរណ៍-CHA ពង្រឹងភាពជាដៃគូ លើកកម្ពស់សេវាកម្មសណ្ឋាគារ បណ្តុះបណ្តាលធនធានមនុស្ស និងផ្សព្វផ្សាយទេសចរណ៍កម្ពុជា ចំនួនអាន ( 1.2k ) ថ្ងៃ​សុក្រ, 23 ខែ​មករា, 2026
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 1.1k ) ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍, 5 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងមេដឹកនាំបក្សវៀតណាម, ឡាវ បើកកិច្ចប្រជុំកំពូលត្រីភាគី ចំនួនអាន ( 990 ) ថ្ងៃ​សុក្រ, 6 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• ចំណងដៃដើមឆ្នាំថ្មី! ផ្លូវ ១៦ខ្សែ ក្នុងក្រុងបាត់ដំបង ចាប់ផ្តើមបើកការដ្ឋានសាងសង់ជាបណ្តើរៗហើយ ដោយប្រើប្រាស់ថវិកាជាតិ ចំនួនអាន ( 932 ) ថ្ងៃ​អង្គារ, 27 ខែ​មករា, 2026
• សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានស្ដីពីលទ្ធផលនៃកិច្ចប្រជុំកំពូល រវាងគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាមនាថ្ងៃទី៦ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 662 ) ថ្ងៃ​អាទិត្យ, 8 ខែ​កុម្ភៈ, 2026