• សាររបស់ថ្នាក់ដឹកនាំគណបក្ស
Samdech Techo Will Attend the The 34th ASEAN Summit in Bangkok
Posted on ថ្ងៃ​ពុធ, 19 ខែ​មិថុនា, 2019ថ្ងៃ​ពុធ, 19 ខែ​មិថុនា, 2019 អត្ថបទដោយ Than David
Samdech Techo Hun Sen, Prime Minister of Cambodia, will lead the delegation to attend the 34th ASEAN Summit in Bangkok, which will be held from on 22-23 June 2019.
អត្ថបទមុនក្រោយ រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ ផ្អាកការធ្វើចរាចរលើកំណាត់ផ្លូវលេខ១៤៩ បណ្តោះអាសន្ន ក្រោយរងការខូចខាតដោយជំនន់ទឹកភ្លៀង
អត្ថបទបន្ទាប់បន្ទាប់ Live) កម្មវិធីសំឡេងការពិត ដើម្បីប្រជាជន សម្រាប់ថ្ងៃទី១៧ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ២០១៩ វាគ្មិនកិត្តិយស ឯកឧត្តម សេង សុមុនី អ្នកនាំពាក្យ ក្រសួងធម្មការ និងសាសនា
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 1k )
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៥ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ ចំនួនអាន ( 2.6k )
• ឯកឧត្តម រ៉ូហ្វី អូស្មាន អញ្ជើញចែកកញ្ចប់អាហាររ៉ម៉ាឌន៤៥០កញ្ចប់ និងផ្ទះ១ខ្នង ជូនប្រជាពលរដ្ឋខ្វះខាត នៅខេត្តកំពត ចំនួនអាន ( 2.1k ) ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍, 5 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• ប្រឹក្សាសម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន ដឹកនាំក្រុមចលនាកសាងសមាជិកបក្សមូលដ្ឋានខេត្តកំពត នាំយកអំណោយចែកជូនគ្រួសារវីរៈកងទ័ពចំនួន៣១៤គ្រួសារ នៅក្នុងស្រុកអង្គរជ័យ ចំនួនអាន ( 1.3k ) ថ្ងៃ​សុក្រ, 23 ខែ​មករា, 2026
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 1k ) ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍, 5 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងមេដឹកនាំបក្សវៀតណាម, ឡាវ បើកកិច្ចប្រជុំកំពូលត្រីភាគី ចំនួនអាន ( 875 ) ថ្ងៃ​សុក្រ, 6 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• ចំណងដៃដើមឆ្នាំថ្មី! ផ្លូវ ១៦ខ្សែ ក្នុងក្រុងបាត់ដំបង ចាប់ផ្តើមបើកការដ្ឋានសាងសង់ជាបណ្តើរៗហើយ ដោយប្រើប្រាស់ថវិកាជាតិ ចំនួនអាន ( 834 ) ថ្ងៃ​អង្គារ, 27 ខែ​មករា, 2026
• សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានស្ដីពីលទ្ធផលនៃកិច្ចប្រជុំកំពូល រវាងគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាមនាថ្ងៃទី៦ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 575 ) ថ្ងៃ​អាទិត្យ, 8 ខែ​កុម្ភៈ, 2026