• សាររបស់ថ្នាក់ដឹកនាំគណបក្ស
DPM Sar Kheng Sends Condolence Message to the Victim of Building Collapse in Shihanoukville
Posted on ថ្ងៃ​ចន្ទ, 24 ខែ​មិថុនា, 2019ថ្ងៃ​ចន្ទ, 24 ខែ​មិថុនា, 2019 អត្ថបទដោយ Than David
Samdech Sar Kheng, Deputy Prime Minister and Minister of Interior, has sent Condolence Message to the Victim of Building Collapse in Shihanoukville on 22 June 2019.
អត្ថបទមុនក្រោយ ឯកឧត្តម ម៉ម ប៊ុននាង បានអញ្ជើញបានដឹកនាំក្រុមបច្ចេកទេសសាងសង់ផ្លូវ ចុះពិនិត្យការជួសជុល និងសាងសង់ផ្លូវចំនួន០១ខ្សែ
អត្ថបទបន្ទាប់បន្ទាប់ ផ្លូវបេតុងមួយខ្សែប្រវែង​ ១០០០ម៉ែត្រ​ ក្នុងភូមិសៀមដេក ឃុំក្រាំងលាវ​ ស្រុកបាទី​ ត្រូវបានស្ថាបនារួចរាល់​ និងសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រេីប្រាស់តាមសន្យា
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 1k )
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៥ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ ចំនួនអាន ( 2.6k )
• ទស្សនាវដ្ដី ប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៤ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៥ ចំនួនអាន ( 3.7k )
• ទស្សនាវដ្ដី ប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩២ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ចំនួនអាន ( 8.3k )
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩១ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ចំនួនអាន ( 13.4k )
• ឯកឧត្តម រ៉ូហ្វី អូស្មាន អញ្ជើញចែកកញ្ចប់អាហាររ៉ម៉ាឌន៤៥០កញ្ចប់ និងផ្ទះ១ខ្នង ជូនប្រជាពលរដ្ឋខ្វះខាត នៅខេត្តកំពត ចំនួនអាន ( 2.1k ) ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍, 5 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• ប្រឹក្សាសម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន ដឹកនាំក្រុមចលនាកសាងសមាជិកបក្សមូលដ្ឋានខេត្តកំពត នាំយកអំណោយចែកជូនគ្រួសារវីរៈកងទ័ពចំនួន៣១៤គ្រួសារ នៅក្នុងស្រុកអង្គរជ័យ ចំនួនអាន ( 1.3k ) ថ្ងៃ​សុក្រ, 23 ខែ​មករា, 2026
• ក្រសួងទេសចរណ៍-CHA ពង្រឹងភាពជាដៃគូ លើកកម្ពស់សេវាកម្មសណ្ឋាគារ បណ្តុះបណ្តាលធនធានមនុស្ស និងផ្សព្វផ្សាយទេសចរណ៍កម្ពុជា ចំនួនអាន ( 1.1k ) ថ្ងៃ​សុក្រ, 23 ខែ​មករា, 2026
• ទស្សនាវដ្ដីប្រជាជន ឆ្នាំទី២៥ លេខ២៩៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 1k ) ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍, 5 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងមេដឹកនាំបក្សវៀតណាម, ឡាវ បើកកិច្ចប្រជុំកំពូលត្រីភាគី ចំនួនអាន ( 884 ) ថ្ងៃ​សុក្រ, 6 ខែ​កុម្ភៈ, 2026
• ចំណងដៃដើមឆ្នាំថ្មី! ផ្លូវ ១៦ខ្សែ ក្នុងក្រុងបាត់ដំបង ចាប់ផ្តើមបើកការដ្ឋានសាងសង់ជាបណ្តើរៗហើយ ដោយប្រើប្រាស់ថវិកាជាតិ ចំនួនអាន ( 843 ) ថ្ងៃ​អង្គារ, 27 ខែ​មករា, 2026
• សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានស្ដីពីលទ្ធផលនៃកិច្ចប្រជុំកំពូល រវាងគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាមនាថ្ងៃទី៦ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ចំនួនអាន ( 582 ) ថ្ងៃ​អាទិត្យ, 8 ខែ​កុម្ភៈ, 2026